img
Logo: Stavitelství střechy Hranice, spol. s r.o.
home   Poslat email   struktura  

Pro zobrazeni animace je nutna instalace Flash prehravace

img
Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR ref
ref ref
img
img img img
img img
img img img
img

    PROFIL FIRMY

Vážení obchodní přátelé, zákazníci

dovolujeme si Vám tímto představit naši stavební, inženýrskou a obchodní společnost, která byla založena v roce 1997 a může se za dobu své existence pochlubit stovkami úspěšně realizovaných staveb jak v oblasti občanské, průmyslové, tak zejména památkové a církevní.

Jak je již patrno z názvu "STAVITELSTVÍ STŘECHY", naše firma se zabývá realizací jak šikmých, tak rovných střešních plášťů. Máme ve svém kolektivu mladé, ale i zkušené pokrývače, klempíře, tesaře a techniky schopné zvládnout rozmanité střešní konstrukce.

Důkazem může být například z památkových staveb realizace střechy kostela sv. Bartoloměje v Odrách, kostela sv. Jana Nepomuckého ve Sviadnově u Frýdku-Místku, kostela sv. Petra a Pavla v Lichnově u Nového Jičína, kostela Nejsvětější Trojice v Novém Jičíně, kostela sv. Mikuláše v Albrechtičkách, kostela sv. Martina v Tošovicích, kostela sv. Jakuba ve Spálově, kostela sv. Prokopa v Pohoři, kostela Povýšení Svatého Kříže v Hustopečích, kostela sv. Jakuba staršího ve Velkém Újezdě, kostela sv. Ondřeje, Petra a Pavla v Bartošovicích, kostela Navštívení Panny Marie v Mankovicích, kostela Panny Marie v Ostravě-Třebovicích, kostela sv. Jiří ve Vrchách, kostela Stětí sv. Jana Křtitele v Hranicích, kostela Nanebevstoupení Panny Marie v Poštátě, kostela sv. Bartoloměje v Potštátě, kostela sv. Anny v Polance nad Odrou, Evangelického kostela v Hranicích, dřevěného kostela v Lipné, kostelíčka Narození Panny Marie v Hranicích, kaple Povýšení Svatého Kříže ve Velké u Hranic, kaple sv. Theodora ve Skaličce, kaple sv. Peregrína v lázních Teplice nad Bečvou, kaple Svatého kříže u zámku Nová Horka, hřbitovní kaple u Kostelíčka v Hranicích, zámek Nová Horka u Studénky, zámek v Hranicích, zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí, zámek v Dobromilicích, zámek na Potštátě, fara ŘKF ve Slavoníně - Olomouci, fara ŘKF v Hranicích, fara ŘKF v Tovačově, fara ŘKF v Hustopečích, fara ve Středolesí, Křížová cesta a ohradní zeď u Kostelíčka v Hranicích, Kameničkův grunt v Hanáckém skanzenu v Olomouci, dům kostelníka u Kostelíčka v Hranicích, historické domy v Hranicích, Odrách, Valašském Meziříčí, Hanácké muzeum v Kroměříži, apod.

Mezi ostatní stavby patří více jak pět stovek střech rodinných domů, úspěšně realizované střešní nástavby a rekonstrukce bytových domů v Odrách, Vsetíně, Bystřici p/H. a v Hranicích nebo střecha Hotelu Zámeček na Starém Jičíně, hotelu ABACIE ve Valašském Meziříčí, Základní školy v Odrách, v Pavlovicích, ZŠ ve Vaůašském Meziříčí, ZŠ a MŠ v Jindřichově, tělocvičny v Roštíně, domova důchodců v Odrách, Záchranné služby a nemocnice v Kroměříži, hasičské zbrojnice ve Valšovicích, rekonstrukce bývalé hasičárny v Hranicích, střechy mlékárny ve Val. Meziříčí, budovy firmy HEIN v Tošovicích, budovy firmy Autosklo DARO Zlín, sklad firmy HASIL v Bělotíně, správní budova firmy ADAM - Autodoprava v Hranicích, správní budova firmy HOFI v Hranicích, správní budova Vodáren v Hranicích, správní budova firmy HAKOV v Drahotuších, obchodní dům Intersport Zlín, sokolovna ve Skaličce, koupelnové studio Gasmont v Hranicích, hasičárna v Loukově, sportovní zařízení v Partutovicích, bytové domy Struhlovsko, Tř. 1. máje, Bělotínská ulice v Hranicích, atd.

V oblasti rovných střech jsou za námi realizace střech firem UNEX Uničov, OPTIMIT Odry, Draftex Odry, Cidem Hranice, správní budova Nemocnice v Hranicích, kotelna Hromůvka v Hranicích, jídelna a kuchyň SPŠ v Hranicích, skladová hala MB DOMUS v Hranicích, ocelová hala v Klokočí, multifunkční objekt Tatrovanka v Novém Jičíně, sklad lamina firmy SB Produkt ve Starém Jičíně, areál firmy PILANA Hulín.

V našem kolektivu se snažíme zákazníkovi poskytnout kompletní servis, který obsahuje zaměření stavby s případným statickým nebo mykologickým posudkem, případně vypracování kompletní projektové dokumentace, bezplatné zpracování písemné nabídky s návrhem toho nejoptimálnějšího řešení s použitím nejnovějších i klasických materiálů, moderních postupů a technologií. Po dohodě se zákazníkem pak zajistíme vlastní realizaci díla nebo prodej materiálu z našeho obchodního skladu. Samozřejmostí je nabídnutí prací souvisejících s každou střechou, jako je stavba lešení, montáž střešních oken a světlíků, zateplení podkroví, obklady dřevem nebo sádrokartonem, zednické a zámečnické práce včetně provedení hromosvodů a v poslední době i realizace solárních panelů.

Naše firma se díky dobré znalosti našich i cizích střešních materiálů a práce s nimi, kterou si její pracovníci prohlubují účastí na školeních (Tondach, Bramac, Rheinzink, Prefa, Dörken v Rakousku) a výstavách v zahraničí (např. Batimat a Dach und Wand), může představit přímým obchodním zastoupením takových renomovaných firem jako jsou například:
BRAMAC, TONDACH, ETERNIT, VELUX, ROTO, DÖRKEN, SAG, IKO, PREFA, LINDAB, PIZARRAS, RANNILA, apod.

Pro montáž uvedených materiálů jsou naši pracovníci odborně, prakticky i teoreticky proškoleni (např. Velux, ROTO, Bramac, Tondach, ETERNIT, KM Beta, Dörken, Siplast, SAG, Röben, Rheinzink, VM Zink, Vedag, Prefa, Lindab, Isover, Weber, Pascal, Alkor, apod.). Součástí těchto úspěšně zvládnutých školení je samozřejmě příslušná odborná certifikace.

Naše firma se může rovněž pochlubit i takovým oceněním práce, jakým je bezesporu mistrovský list firmy TONDACH. Pravidelně se také účastníme Pokrývačské olympiády BRAMAC a soutěže o Střechu roku CEMBRIT, soutěže TONDACH pálená střecha, soutěže Řemeslník roku, soutěže Střecha a detail - vyhlašované soutěže Cechem KPT ČR. Výsledky naší práce jsou také prezentovány v odborných časopisech.

Ocenění v odborných soutěžích:
r.2000 mistrovský list společnosti TONDACH
r.2004

soutěž Řemeslník roku
4. místo za kostel sv. Martina v Tošovicích
r.2005


soutěž TONDACH pálená střecha
1. místo za kostel sv. Martina v Tošovicích v kategorii historická a církevní budova
r.2006


soutěž TONDACH pálená střecha
čestné uznání v kategoriích rodninný dům a historická a církevní budova
r.2007


soutěž TONDACH pálená střecha
2. místo - dům v Halenkově v kategorii rodinný dům - čestné uznání v kategorii rodinný dům
r.2008
soutěž Řemeslník roku
ohodnocení staveb
- kostel Nanebevzetí Panny Marie v Hrabyni
- zastřešení kostela sv. Jakuba, Velký Újezd
- střecha kostela Panny Marie v Mankovicích

Jsme rovněž dlouholetými členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, kde náš zástupce firmy je členem představenstva ve Zlínském regionu.

K práci jsou zaměstnanci firmy vybaveni profesionálním nářadím (BOSCH, HUSQUARNA apod.) a potřebnými mechanismy (výtahy a shozy suti GEDA). Doprava pracovníků na stavby po celé ČR je zajištěna vlastními dodávkovými vozy Ford, Volkswagen, Citroën a Škoda.

Technickým zázemím firmy jsou sklady, skladovací plochy, klempířská dílna, kanceláře a venkovní i vnitřní reklamní panely a stříšky jednotlivých materiálů.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na spolupráci v některé nebo ve všech oblastech, které je Vám naše společnost schopna nabídnout.

Milan Hajlman
jednatel společnosti

img
img img img
img
Stavitelství střechy Hranice, s.r.o.
Tovární 2241, 753 01 Hranice
Tel: +420 581 604 770
fax: +420 581 604 077

Počítadlo:
img